DEĞERLERİMİZ

                             

                             DEĞERLERİMİZ

Ürünlerimiz Kimyasal atık içermeyen Organik Pamuktan uretilmiştir.Bu şekilde çevreye zararı minimumda kaldığı gibi insan sağlığı içinde faydalıdir.ORGANİK

Kapbula toksit kimyasallar ve pestisittler içermeyen Organik kumaşlar kullanır.Bu şekilde Ekosistemin üzerinde ki negatif etkiyi azaltır,çevreyi ve insan sağlığını korur.

GERİ DÖNÜŞÜM

Kapbula üretiminde Organik kumaştan farklı olarak Recycled(geri dönüştürülmüş) ve Upcycle (yeniden dönüştürülmüş) kumaşlar ve materyaller de kullanır.Bu şekilde üretimin çevreye olan etkisini ,doğaya atılan atıkları azaltmayı ve yaratıcılığı artırmayı destekler.

MADE İN TURKEY

Kapbula,tüm girdilerini Yurtiçinden temin edip üretimi de Türkiye de yapıyor.Bu şekilde yerli ekonomiyi  desteklediği gibi uzun yol taşıma -transferlerin  çevresel etkeilerini azaltır.

 PAYLAŞIR

 Kapbula çevre ve çocuk saglığı projeleri için  doğrudan ve dolaylı olarak faliyette bulunur,Yıllık gelirinden kaynak ayırır.

ŞEFFAF ÜRETİM

Kapbula takip edilebilir süreçte üretim yapıyor.Bu şekilde hem daha güvenilir bir süreç hemde üretimde de  daha etik kuralların geçerli olduğu bir düzen sağlıyor.

EKONOMİK DESTEK

Kapbula üretim sürecinde,tek başına  bağımsız çalışan küçük işletmelerle işbirliği yaparak onlara sürüdürebilir gelir desteği sağlar.