Toptan ürün alım koşulları nedir?

Toptan ürün alımında minimum sipariş adedi veya tutarı yoktur. Stoklarda olan tüm model ve renklerden istediğiniz bedenlerde istediğiniz adetlerde ürün sipariş edebilirisiniz.

Toptan ürün siparişini nasıl veriyoruz?

Siparişler üyelik şifresi ile girilebilen toptan satış linki üzerinden verilebilmektedr. Ürünleri fiziksel olarak görüp almak isterseniz randevu ile Nişantaşı mağazamızdan sipariş yazabilirsiniz. Randevu almak için b2b@kapbula.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Toptan satış linkini ve üyelik şifresini nasıl temin edebiliyoruz?

“B2B üye” linkindeki formu doldurduğunuzda üyelik onayınız ve şifreniz e-mail yoluyla tarafınıza bildirilecektir.

Her isteyen toptan ürün alabiliyor mu?

Hayır, gıda satışı yapılan yerlere ürün verilmiyor. Satış noktasındaki satılan benzer ürün gruplarının satış fiyatları ortalaması Kapbula markalı ürünlerin fiyatlarından ucuz ise ürün verilmemektedir.

Online satış siteleri için de koşullar aynı mıdır?

Satın alma limitleri ve kar marjları aynıdır. Buna karşılık fırsat siteleri, amazon, N11 gibi aracı siteler üzerinden satışa izin verilmemektedir.

XML, konsinye gibi alternatif satın alma yöntemleri ile çalışılabiliyor mu?

Hayır sadece kesin alım yöntemi ile çalışılmaktadır. Satın alma tutarına bağlı olarak vadeli ödeme imkanı sunulmaktadır.

Toptan satın alımlarda uygulanan kar marjı nedir?

%50 kar marjı verilmektedir. Perakende satış fiyatı üzerinden indirimli satılan ürünlerin toptan satın alma marjları indirim oranlarına göre farklılık göstermektedir.

Toptan alınan ürünlerin perakende satış fiyatları isteğe göre belirlenebiliyor mu?

Belirlenen perakende satış fiyatı üzerinden satılması zorunludur. Markanın fiyat politikasına zarar verecek fiyat uygulamalarının tespit edildiği satış noktalarına bir daha ürün satışı yapılmamaktadır.

Mağaza konsepti ile birlikte bayilik alma imkanı var mıdır?

Bayilik talepleri 2019 yılı sonuna kadar durdurulmuştur.

Toptan ürün alımı hakkında diğer sorularınız ve iletişim için toptan@kapbula.com.tr adresine e-mail atabilirsiniz. En geç bir işgünü içerisinde tarafınıza e-mail ile geri dönüş yapılacaktır.